Skip to main content
Strona główna / O nas

CENTRUM ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM

„Zarządzanie środowiskiem oznacza zarządzanie użytkowaniem, ochroną i kształtowaniem środowiska, czyli zarządzanie ochroną środowiska w szerokim tego słowa znaczeniu – w sposób bezpośredni i pośredni, w procesach produkcyjnych oraz w czasie pozaprodukcyjnej aktywności społeczeństwa i pojedynczych osób”.

Centrum Zarządzania Środowiskiem powstało w 2014 r. w Lesznie, głównym powodem założenia naszej Firmy było zapotrzebowanie rynku na usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska i w tym właśnie obszarze działamy. 

Nasza oferta stanowi szeroki wachlarz usług realizowanych z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej tajemnicy. Chcemy, aby nasze działania przyczyniały się do pozytywnych zmian w Państwa przedsiębiorstwach, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak, by nasi Klienci byli zadowoleni z efektów naszej współpracy.

Centrum Zarządzania Środowiskiem to doradztwo w zakresie ochrony środowiska oparte na czterech zasadniczych filarach: wiedzy, doświadczeniu, zaufaniu i profesjonalizmie.